Výstavy a floristická show pro veřejnost

Výstavy pro veřejnost

Všechny soutěžní práce si může odborná i laická veřejnost prohlédnout v rámci výstavy v průběhu soboty a neděle 7-8. 11. 2009 vždy od 10.00 do 16.00 hodin. Výstava je otevřená pro veřejnost a k vidění bude přes 150 aranžmá a kytic z obou kategorií tj. junior a senior kategorie. Návštěvníci si mohou zvolit svůj tip pro soutěžícího, jehož práce se jim budou nejvíce líbit.

Součástí této výstavy bude i prezentace kolumbijských růží, které společnost Vonekl s.r.o. dováží. Více jak 30 odrůd velkokvětých růží, které velmi dlouho vydrží, můžete vidět a můžete si i zvolit tu, která se Vám nejvíce líbí.

Vstupné na výstavy je dobrovolné a bude věnováno jako charitativní příspěvek SOS Dětské vesničce v Brně – Medlánkách.

Místo výstav je v Konventu Milosrdných bratří, Brno, Vídeňská 7

Floristická show pro veřejnost

Květinový šperk, květinová přízdoba společenských šatů – tip pro plesovou sezónu 2010. 8. 11. 2009 začátek v 17.00 hodin, v Konventu Milosrdných bratří, Brno, Vídeňská 7

Floristická show ve spojení s módní přehlídkou podzimní street módy a především společenských šatů pro nadcházející plesovou sezónu 2010, je největší novinka doprovodného programu letošního ročníku Brněnské růže. Z květin budou vytvářeny módní doplňky a šperky v podobě náušnic, přízdob do vlasů, přízdob na krk, na ruku atd. jako decentní doplnění plesových šatů. Tyto prvky se již dnes využívají při svatebních příležitostech.

Tip pro originální a odvážnou prezentaci a zviditelnění se.

Tato show je určena lidem z široké veřejnosti, kteří mají rádi květiny a módu. Ve spojení květin a módy vzniknou nové možnosti i použití, pro plesovou sezónu jsou přímo ideální. Z floristů budou předvádět špičkoví floristé Robert Bartolen z Bratislavy, který se přímo věnuje kombinaci floristiky a odívání, a Jitka Klestilová Remarová z Českých Budějovic. O společenské šaty a přehlídku nové street módy se postará brněnský módní salon Bellissima paní Vlastimily Vrbové. Jako host se této akce zúčastní i přední módní návrhářka Beata Rajská. Zajímavostí bude i vystoupení kadeřnických mistrů a předvedení tří modelů účesů přímo na podiu, včetně květinové přízdoby.

Vstupné na show je 300,– Kč , předprodej od 3.11.2009 v Informačním centru Brna na Běhounské ulici 17 , vždy od 10–17 hodin.

zavřeno facebook