Floristické akce

Vernisáž a výstava na Brněnské růži 2009

6.11.2009 se v Konventu Milosrdných bratří v Brně na Vídeňské ulici uskutečnil 14.ročník prestižní floristické soutěže. Součásti soutěže byla i výstava velkokvětých růží z Kolumbie, které společnost Vonekl s.r.o. dováží.

Květinová show 2009 s Jaapem Wissem

29.1.2009 se uskutečnila velká floristická show s oblíbeným nizozemským floristou Jaapem Wissem na téma „Výročí a svatby v barvách podzimu“ . V rámci pořádání této show se uskutečnil s tímto floristou i vyjímečný seminář pro vedoucí obchodů, včetně úspěšného zvládnutí akce „Tajemný zákazník“ , který tajně nakoupil kytici dle zadání a o kterém účastníci semináře dopředu nevěděli. Účastníci semináře pak sami hodnotili dle zadaných kriterií tyto kytice.

Vernisáž Brněnské růže 2008

Týden s Tulipány a Narcisy 2007

4.2.2007 se uskutečnil v Týdnu s tulipány a narcisy praktický předváděcí seminář s vyjímečným nizozemským florisou Jaapem Wissem. Velmi inspirativní akce s mimořádným ohlasem.

Květinová show 2006

9.září 2006 firma pořádala velkolepou floristickou show, pod názvem "KVĚTINOVÉ EMOCE", na které předváděl své umění přední holandský florista Max van de Sluis.

Flora Olomouc 2005

I v roce 2005 jsme vystavovali a to na podstatně větší ploše s myšlenkou představit sortiment gerber, chryzantén a anthurií. Za expozici jsme získali bronzovou medaili.

Floristická party 2004

Velmi povedená floristická akce v netradičním pojetí. Předváděli Ivan Bednárik a Robert Bartolen ze Slovenska a to na svatební tématiku. Hosté mohli také ochutnat grilované pochoutky a pivo jako na opravdové párty.

Flora Olomouc 2004

Poprvé jsme vystavovali na vyhlášené výstavě květin FLORA OLOMOUC. Za expozici jsme získali zlatou medaili.

Otevření haly 2004

V lednu 2004 byla slavnostně otevřena nová hala. Při slavnostním rautu viděli hosté módní přehlídku Beaty Rajské, vystoupení Vladimíra Hrona a dalších. Nna závěr večera hosté shlédli slavnostní ohňostroj.

otevřeno facebook