Doplňkový sortiment (info)

Kdo jsou naši zákazníci

Pro floristy, květinové a dárkové obchody různých velikostí, i pro všechny, kteří s tímto sortimentem  dále obchodují nebo jej jinak využívají, nabízíme nadstandardní výběr ze sortimentu floristických potřeb a doplňků ke květinám a dekoracím. Naší snahou je nabídnout co největší výběr za nejlepší možné ceny u spotřebního charakteru tohoto sortimentu a vyselektované kolekce - ve spolupráci s předními květináři a floristy, u dekorativního charakteru sortimentu.

Naše nabídka doplňkového sortimentu je přizpůsobena pro různé typy zákazníků. Pro ty, co hledají něco designově zajímavého je určena jedna část nabídky, a pro ty, kteří volí výběr i podle přijatelné ceny pro průměrného koncového zákazníka-spotřebitele je určena jiná část nabídky. Jedná se o různé dekorativní a dárkové zboží z proutí, keramiky, skla, sušených a umělých květin a také různý spotřební floristický materiál pro aranžování a práci s květinami.

Přímý dovoz doplňkového sortimentu nebo spolupráce s výrobci či ostatními přímými dovozci

Velká část nabízeného sortimentu pochází z přímých dovozů ze zemí, kde se vyrábí tj. Čína, Indie, Itálie, Polsko, Německo a jiné. Dlouholetá praxe s přímým dovozem je předpokladem pro dobrou znalost a především dobrý výběr zboží tohoto sortimentu. Kromě vlastního dovozu velmi úzce spolupracujeme i s tuzemskými výrobci a ostatními významnými dovozci a to nejen v Česku.

Nákup přes internet, doplňky na webu

Kromě osobního nákupu doplňkového sortimentu v prodejní hale společnosti,  může být velikým pomocníkem internetová forma obchodu E-shopu Vonekl. Téměř celou aktuální nabídku doplňků včetně nového zboží, můžete vidět i objednávat přes internet na webu. Vyvinuli jsme systém, při kterém je vyfoceno všechno zboží, které je zařazeno do nabídky a zobrazí se v nabídce. Opravdu tak vidíte to, co kupujete, včetně ostatních parametrů. Tento systém je možné využívat v součinnosti pravidelných firemních rozvozů květin nebo i využitím rozvážkových firem.

Zaujalo Vás to?

Zaujala Vás naše nabídka, způsob jakým pracujeme a chtěli by jste s námi spolupracovat? Není to nic složitějšího, než nás kontaktovat na telefonním čísle: 725 596 750 (pí. Zdeňka Kolínská), nebo e-mailem:  e-shop@vonekl.cz,  případně: vonekl@vonekl.cz.

Zjistíme, co pro Vás můžeme udělat a domluvíme se.

zavřeno facebook