Hrnkové květiny (info)

Kdo jsou naši zákazníci

Pro floristy a květinové obchody různých velikostí, včetně sítí prodejen s květinami a také pro všechny, kteří s květinami dále obchodují nebo je jinak využívají, včetně realizačních firem, nabízíme nadstandardní výběr ze sortimentu hrnkových květin a interiérových rostlin. Naší snahou je nabídnout přijatelný kompromis mezi kvalitou a cenou nabízených hrnkových květin a rostlin, při zachování výběru, dle požadavků zákazníka.

Naše nabídka, kvalita květin a také ceny jsou přijatelné pro většinu výše zmíněných zákazníků, kteří hledají rovněž novinky a především spolehlivost při zásobování. Kromě volného výběru pro prodej v obchodě, je časté i zajišťování objednávky dle přesných požadavků na realizaci výsadby apod.
Velikost sortimentu a jeho kvalitu dlouhodoběji udržujeme pomocí nově postaveného prodejního skleníku (cca 1200m2) s oddělenými prostory pro samostatné řízení teploty. Odděleně tak vystavujeme rostliny, které vyžadují nižší teplotu od těch ostatních, s obvyklou pokojovou teplotou, díky čemuž nedochází k poškozování rostlin.

Nákup hrnkových květin, odkud květiny dovážíme

Optimalizovaný systém nákupu hrnkových květin, pochází zejména z největší květinové burzy v Aalsmeeru v Nizozemí, je však doplněn opřímé dovozy z „produkčních zemí“ jako jsou Dánsko, Polsko, Slovensko a další země, a významná část nabídky je z produkce tuzemských pěstitelů. Tento systém plně zabezpečuje splnění požadavků našich zákazníků, včetně těch speciálních na odrůdy nebo množství. A také zabezpečuje kontrolu nad logistikou a dopravou nakupovaných květin z jiných zemí do skleníku v Brně, odkud jsou květiny a rostliny distribuovány do květinových obchodů.

Přeprava hrnkových květin, prodejní dny

Pro dopravu hrnkových květin z Holandska (Nizozemí) a ostatních zemí, využíváme vlastní kapacity kamionové dopravy, a v případě potřeby i služeb specializovaných transportních firem, které mají zkušenosti s přepravou květin. Doprava je zajištěna vždy v termoizolovaných skříních kamionů, které umožňují tepelnou kontrolu přepravovaných květin.
Hrnkové květiny z Holandska, pravidelně dovážíme vždy na středu a na pátek, dle potřeby a poptávky i v úterý a ve čtvrtek, případně v sobotu (zejména v sezoně). Ostatní dovozy z jiných zemí jsou přizpůsobeny prodejním dnům řezaných květin v úterý a ve čtvrtek.

Rozvozy hrnkových květin – ambulantní prodej

Nabídku hrnkových květin jsme schopni zajistit po téměř celé jižní Moravě pomocí firemních rozvozů květin – ambulantního prodeje z auta. Nový rozvoz, samostatně pro hrnkové květiny, pravidelně jednou  v týdnu navštěvuje zákazníky v květinových obchodech na dané trase. Pro výběr a objednávku na dálku je možné využít internetové nabídky Eshopu Vonekl – Skleník na webu. Vybrané rostliny jsou pak rozvozem doručeny.

Nákup přes internet, skleník na webu

Velikým pomocníkem může být naše novinka v rozšířeném Eshopu Vonekl – Skleník na webu. Celou nabídku z našeho prodejního skleníku, včetně nového zboží, vždy aktuálně můžete vidět přes internet na webu. Vyvinuli jsme systém, při kterém se všechny květiny, které dovezeme, reálně vyfotí a zobrazí se v nabídce. Opravdu tak vidíte to, co kupujete, včetně ostatních parametrů jako je výška rostliny a průměr květináče apod.

Máte zájem o spolupráci?

Zaujala Vás naše nabídka, způsob jakým pracujeme a chtěli by jste s námi spolupracovat? Není to nic složitějšího, než nás kontaktovat  na telefonním čísle 725 085 979 nebo e-mailech:

Zjistíme, co pro Vás můžeme udělat a domluvíme se.

otevřeno facebook