Spuštěn nový e-shop Vonekl

S velkým potěšením vám představujeme novou koncepci prezentace internetového prostředí společnosti Vonekl a to nejen nové grafiky a uspořádání webu. Především výraznou změnou prošel E-shop Vonekl pro nakupování doplňkového sortimentu.

Díky postupnému rozšiřování celkové nabídky a sortimentu docházelo ke stále složitějšímu vyhledávání z nabídky mnoha tisíců položek. Bylo už nutností zásadně zjednodušit toto vyhledávání a zároveň jsme přihlédli i k různým připomínkám uživatelů dosavadní verze.

Hlavní myšlenkou bylo co nejvíce zjednodušit vyhledávání a proto byly vytvořeny nové kategorie z pohledu hledání nebo způsobu používání věcí zákazníkem.

Veškeré zboží tak bylo přeřazeno do těchto nových kategorií - viditelnou změnou na první pohled, a byly vytvořeny i tzv. sdružené nebo vybrané kategorie pro přehlednější hledání. Kromě sezonní nabídky vánočního a velikonočního sortimentu, jistě využijete i vybrané kategorie pro svatební nebo smuteční floristiku nebo spotřební materiál a pomůcky příp. zboží ve slevě nebo výprodeji, což by Vám zákazníkům mělo velmi usnadnit orientaci v nabídkách zboží pro tyto potřeby a účely.

V těchto vybraných a sdružených kategoriích najdete sortiment, který je v kompletní nabídce zařazený napříč v různých kategoriích, ale jejich výběrem vám usnadníme orientaci v nabídce.

Kromě těchto podstatných a viditelných změn, došlo i na zjednodušení některých procesních kroků v objednávce nebo byly odstraněny již zastaralé prvky. Nezbytnou úpravou byla i celková úprava a optimalizace i pro nové verze prohlížečů na internetu především z pohledu stále častějšího využívání tabletů a chytrých telefonů k denní práci např. objednávce zboží přes e-shop.

Věříme, že se nám podaří naplnit hlavní myšlenku úpravy a nové koncepce e-shopu Vonekl a tím bylo uživatelsky co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit nákup doplňků přes internet. A protože to byla poměrně velká a náročná změna, zejména ve změnách přeřazení kategorií, bude ještě potřeba malé strpení při doladění, než se odchytají i drobné chybičky, které se případně mohou objevit.

Budeme rádi, když nám sdělíte Vaše názory i připomínky, které získáte s užíváním nového E-shopu Vonekl, a i díky tomu se tak tento moderní nástroj pro nakupování stal vaším běžným každodenním pomocníkem.

otevřeno facebook