Květiny ze skleníku už máte na dosah!

Od srpna 2009 e-shop Vonekl i pro hrnkové rostliny.

Pro aktivní zákazníky společnosti Vonekl s.r.o. jsme na Floristické párty 29. 8. 2009 s Jaapem Wissem, u příležitosti desátého výročí působení společnosti, představili rozšíření e-shopu Vonekl o nabídku nákupu hrnkových květin a rostlin ze skleníku, pomocí internetu - skleník na webu.

Jedná se o aktualizovanou nabídku stavu na skladě a to včetně reálných fotek zboží. Díváte se tak přímo na zboží, které si objednáváte! Mnohem lépe se tak budete orientovat ve výběru rostlin, barvě květů a listů, stavu nakvetení květů či velikosti rostlin.

Tento systém umožňuje mnohem kvalitnější vzdálenou komunikaci pro výběr zboží (objednávku), kterou následně k Vám doveze náš pravidelný rozvoz květin, případně si připravenou objednávku vyzvednete sami nebo Váš řidič. Jde o moderní nástroj komunikace a jeho používáním si můžete mnohem více organizovat svůj čas.

Aby jste tento nástroj mohli začít využívat, kontaktujte nás na:
lucie.spackova@vonekl.cz
tel.: 725 851 508

Vysvětlíme Vám postup jak na to a domluvíme se na možnostech dopravy do Vašeho obchodu. Větším zákazníkům umožňujeme i výběr hrnkových květin a rostlin přímo u našeho partnera v Nizozemí (Holandsko).

zavřeno facebook