Květiny pro Brno a okolí

Tulipány - Květiny Brno

Společnost Vonekl již od roku 1996 dodává květiny pro Brno a celou Jižní Moravu. Z největší květinové burzy v Nizozemsku pravidelně dovážíme květiny do našeho skladu v Brně. Z Brna jsou květiny, zeleň a doplňky dvakrát týdně rozváženy k zákazníkům – květinářům, floristům a dalším podnikatelům, kteří pracují s květinami v Brně a okolí.

Pravidelný rozvoz květin po Brně a Jižní Moravě

Potřebujete-li ke svému podnikání květiny a působíte v Brně nebo jiném jihomoravském městě, či na Vysočině, není nic snazšího, než se dohodnout s rozvozcem pro vaši lokalitu a objednat si požadované květiny či doplňky. K pohodlné objednávce lze využít i náš internetový obchod.

Náš vlastní speciálně vybavený rozvozový automobil Vám doručí květiny v perfektní kondici a prvotřídní kvalitě. Na místě si můžete veškeré květiny prohlédnout v přirozeném světle. Prodej vyřídíme snadno, rychle a včetně potřebných dokladů přímo u Vás.

Dvakrát do týdne můžete mít čerstvé a kvalitní květiny za výhodnou cenu doručené až do místa vašeho podnikání!

Květiny Brno: Široký výběr

Do Brna a širokého okolí dodáváme rozličné druhy květin a doplňků:

  • Hrnkové, sušené a především řezané květiny
  • Interiérové rostliny, i rostliny větších rozměrů
  • Floristické doplňky

Hledáte kvalitní a čerstvé květiny v lokalitě Brno, Olomouc nebo Zlín? Vonekl Vám je bude dodávat včas, spolehlivě a bez starostí. Kontaktujte pracovníka pro dovoz květin nebo navštivte E-shop Vonekl!

zavřeno facebook