Inspirativní vánoční vzorkovna 2017

Již pravidelně každým rokem představují již v září společnosti Klia CZ s.r.o. a Vonekl s.r.o. široký výběr vánočního doplňkového sortimentu včetně trendových novinek.

10140

Stálí i nově příchozí zákazníci mají možnost si v průběhu konání inspirativní vánoční vzorkovny v Brně i v Praze, zboží předobjednat. V září je vánoční období ještě daleko, ale zákazníci, kteří již tuto akci navštívili, ví, že tak získají dostatek času promyslet a naplánovat styl a celkovou vánoční výzdobu své prodejny. Velkou výhodou je možnost odebrat a zaplatit zboží až po náročném Dušičkovém období v termínu dle vlastního výběru. Dalším významným bonusem je mimořádná sleva na objednané zboží ve výši 20 % při nákupu na 10 000 Kč bez DPH.

Nápady a inspirace vždy připravují zkušení floristé, v loňském roce Jaromír Kokeš, Klára Franc Vavříková a Viola Zeithamlová.

Neváhejte tedy využít této jedinečné příležitosti včas se seznámit a inspirovat novinkami ve vánočním sortimentu firmy Vonekl a Klia a zboží si objednejte již v září.

 

 

zavřeno facebook