Doplňkový sortiment v e-shopu Vonekl – výběr z více než 3500 skladových položek

Využívejte internet jako nástroj komunikace a šetřete svůj čas.

Společnost Vonekl s.r.o. nabízí velmi široký sortiment aranžovacího materiálu, floristického a doplňkového zboží ke květinám a také dárkové zboží. Neustále aktualizujeme nabídku v našem internetovém obchodě E-shop Vonekl, takže dnes již v něm najdete více než 3 500 položek z našeho celkového sortimentu, který je mnohem větší.

V nejbližší době dojde ještě k dalšímu technickému zlepšení zejména při pořizování reálných fotek zboží, což se projeví v ještě aktuálnějším zobrazení stavu nabídky na skladě.

Všechny moderní vymoženosti jsou k ničemu kdyby nesloužili k nějakému zlepšení. Objednávání přes internet není jen pro mladou generaci, která to dnes bere jako samozřejmost, ale především pro ty, co přemýšlí a hledají způsob jak lépe zorganizovat svou práci tím i náklady a především svůj čas.                                                                        

Věříme, že mnozí z těch, kteří jsou dnes ještě konzervativní k tomuto způsobu komunikace, si to alespoň vyzkouší, možná i oblíbí a třeba přijdou na nové nápady jak dále.

Samozřejmě Vás rádi uvidíme i osobně při nákupu potřebného zboží, ale jsou časté situace, kdy je zrovna více vhodné použít internet, např. při pravidelném rozvozu květin nemusíte posádce složitě vysvětlovat konkrétní barvu nebo tvar požadované věci nebo např. se Vám naskytne nová zakázka a bez nutnosti jet do skladu si vyberete, ať už Vám to doveze právě ten pravidelný rozvoz květin nebo zásilková služba k Vám do prodejny.

otevřeno facebook