Jak k nám dojedete

Od Olomouce

Mapa příjezdu od OlomouceOd Olomouce z dálnice D1 na exitu 196 B směr Centrum, dojedete na světelnou křižovatku, kdy po levé straně budete mít BAUMAX. Odbočíte doleva, cca po 800 m na kruhové křižovatce odbočíte zase doleva a cca 600 m po levé straně je naše budova s logem a reklamou Květiny – doplňky.

Od Prahy

Mapa příjezdu od PrahyOd Prahy z dálnice D1 na exitu 196 B směr Centrum ( dále pokračujete jako od Olomouce) světelnou křižovatku, kdy po levé straně budete mít BAUMAX. Odbočíte doleva,cca po 800 m na kruhové křižovatce odbočíte zase doleva a cca 600 m po levé straně je naše budova s logem a reklamou Květiny – doplňky.

Od Bratislavy

Mapa příjezdu od BratislavyOd Bratislavy z dálnice D2 směrem do Centra ( míjíte Olympii, IKEA, Tesco), až ke světelné křižovatce, kdy po levé straně máte BAUMAX, kde odbočíte doleva na kruhové křižovatce odbočíte opět doleva a cca 600 m po levé straně je naše budova s logem a reklamou Květiny – doplňky

Od Svitav

Mapa příjezdu od SvitavOd Svitav (přes město) od svitavského přivaděče do Brna se stále budete držet směrovek směr na Bratislavu (nebo IKEA) až dojedete na Hněvkovského ulici na světelnou křižovatku u BAUMAXU. Zde odbočíte doprava a po cca 800 m na kruhové křižovatce odbočíte doleva. Po cca 600 m vlevo je naše budova s logem firmy a reklamou Květiny – doplňky.

zavřeno facebook