E-shop Vonekl - internetový B2B obchod

Jste-li registrováni, zadejte své přístupové jméno a heslo a vstupte do E-shopu Můžete nakupovat nebo si prohlížet zboží. Pokud ještě nejste registrováni je nutno se nejprve zaregistrovat, a splnit požadované úkony. Vyplňte údaje v registračním formuláři a v případě, že nejste registrovaným zákazníkem společnosti Vonekl, nám zašlete kopii výpisu ŽL nebo jiné listiny, která Vás opravňuje k podnikání a to mailem na adresu e-shop@vonekl.cz nebo faxem na 543 420 445. Po obdržení výpisu ŽL nebo jiné listiny, vám bude zasláno vstupní heslo a můžete kdykoliv v době platnosti hesla nakupovat.

Upozornění: Nejedná se o nabídku pro koncový prodej ale tzv. obchod B2B (business to business – obchod obchodu) vyžadujeme zaslání kopie výpisu ŽL nebo jiné listiny k podnikání. Bez splnění této podmínky Vám nebude přiděleno vstupní heslo. I pro nakupování pomocí internetového prostředí platí podmínky uvedené ve Všeobecných obchodních podmínkách společnosti Vonekl s.r.o.

Minimální velkoobchodní nákupní limit

Limity velkoobchodního odběru: Dosažením součtu všech nákupů v celkovém objemu 10.000,– Kč (bez DPH) za posledních šest kalendářních měsíců, případně splnění jednorázového minimálního nákupu v hodnotě 2.000,– Kč (bez DPH), jsou splněny základní podmínky pro nákup za velkoobchodní ceny.

Při nesplnění jedné z těchto dvou základních podmínek pro nákup za velkoobchodní ceny, bude považován nákup za maloobchodní prodej s přirážkou 50 % . Registrace zákazníka (není myšlena registrace do e-shopu ale vydání zákaznické karty) bude provedena pouze v případě uskutečnění prvního nákupu v hodnotě min. 2.000,– Kč (bez DPH). (úplné znění VOP najdete zde)

zavřeno facebook