Řezané květiny (info)

Řezané květiny

Nabízíme nadstandardně široký výběr řezaných květin a zeleně pro obchody s květinami, floristy a jiné velkoobchodní odběratele. Dodáváme řezané květiny s co nejlépe vyváženým poměrem kvality a příznivé ceny. Díky dlouholetým zkušenostem se nám podařilo tento poměr do značné míry optimalizovat.

Dodáváme řezané květiny mnoha druhů

Nabízíme řezané květiny různých odrůd dle přání zákazníka. Do naší rozmanité nabídky spadá řada biologických rodů a druhů rostlin, tradičních i exotických. Dovezeme vám přesně takové řezané květiny, jaké si budete přát.

Odkud řezané květiny pochází?

Naším nejvýznamnějším zdrojem řezaných květin je květinová burza v nizozemském Aalsmeeru, největší svého druhu. Kromě toho ale dovážíme také řezané květiny z Itálie, Slovenska, Polska i exotičtějších lokalit jako je Kolumbie a Ekvádor. Menší část řezaných květin má původ v Česku. Od domácích producentů ale odebíráme především hrnkové květiny.

Pravidelný dovoz v odpovídajících podmínkách

Po Evropě řezané květiny přepravujeme prostřednictvím vlastní kamionové dopravy, případně využíváme služeb přepravních společností s odpovídající kvalitou vybavení a služeb. Ve všech případech jsou řezané květiny přepravovány ve speciálních prostorech, které zajistí vhodnou teplotu a podmínky pro zachování co nejvyšší kvality a trvanlivosti rostlin a zeleně za jakéhokoliv počasí.

Dovoz řezaných květin z Nizozemska probíhá pravidelně v úterý a ve čtvrtek. Po dopravení do našeho skladu v Brně zajistíme dovoz květin po celé Jižní Moravě a okolí až k Vám!

Společnost Vonekl pro Vás bude spolehlivým dodavatelem kvalitních řezaných květin.

otevřeno facebook