Novinky

Inspirativní vánoční vzorkovna 2017

Již pravidelně každým rokem představují již v září společnosti Klia CZ s.r.o. a Vonekl s.r.o. široký výběr vánočního doplňkového sortimentu včetně trendových novinek.

více

U našich rozvozů je možnost platby platební kartou

Od začátku března jsme z důvodu zkvalitnění našich služeb rozšířili platební možnosti u všech našich rozvozců a vybavili všechny naše vozy platebním terminálem. Na všech linkách je tedy možné uhradit částku za nákup nově také platební kartou.

více

Další foto ze semináře

A je to opět tu, další várka foto z našeho inspirativního semináře. Nahlédněte…

více

Přidány nové fotogalerie ze seminářu

více

Praktické pracovní workshopy s Milanem Dopitou

Jsou určeny pro zaměstnance květinových obchodů, a pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v základech řemesla - vázání a aranžování květin.

více

Floristické pracovní semináře se Slávkem Rabušicem

Společnost KLIA PRAHA s.r.o. pro Vás připravila floristické pracovní semináře se Slávkem Rabušicem. Navázali jsme na velmi úspěšné a již tradiční semináře, které pořádáme na naší pobočce v Brně ( VONEKL s.r.o.). O tyto semináře je velký zájem a jsou často plně obsazeny.

více

Nové semináře

Připravili jsme pro vás sérii nových seminářů. Objednejte se.

více

Floristické semináře Slávka Rabušice

V neděli 24. ledna se v prostorách brněnské společnosti Vonekl uskutečnil „mírně utajený“ floristický seminář pod vedením zkušeného lektora Slávka Rabušice.

více

20 let Brněnské růže

Vážení přátelé, floristé, studenti,
je to již dvacet let, co českou a slovenskou floristickou scénu rozšířila a obohatila mezinárodní floristická soutěž Brněnská růže, která se postupem času díky počtu soutěžících stala nejoblíbenější a největší floristickou soutěží u nás.

více

Vánoční vzorkovna Vonekl 2015

Nechte se inspirovat fotografiemi z vánoční vzorkovny. K vidění byly novinky vánočního sortimentu a spousta zajímavých dekorací, které pro Vás vytvořili floristé Karolína Flaschková a Jarek Kokeš.

více
zavřeno facebook